شرکت کاوش شیمی توسعه صنعتی پویا

این شرکت تولیدی-بازرگانی به همت مدیران مجرب که تجربه ای قریب به ۲ دهه در زمینه تولید مواد شیمیایی از قبیل کودهای شیمیایی، سولفات روی، سولفات منیزیم، سولفات آهن و اسید سولفوریک ۹۸% و همچنین طراحی، تهیه نقشه، ساخت، نصب و راه اندازی تجهیزات (نقشه محوطه و ساختمان، نقشه تجهیزات، ساخت تجهیزات و نصب و راه اندازی خط) فعالیت دارد. این شرکت همچنین در زمینه بازرگانی مواد شیمیایی صادرات و واردات آن ها فعال می باشد. امجموعه کاوش شیمی در سال ۱۳۹۵ با استعانت از خداوند متعال آغاز به کار کرده و تولیدات خود در خصوص محصولات آمونیاک، آمونیم بی سولفیت، سولفیت سدیم، متا بی سولفیت و آب باتری سربی-کلسیمی را به بازار عرضه نموده است و در حال راه اندازی خط تولید سایر فرآورده های شیمیایی در طرح توسعه خود می باشد.

امروز مدیران این مجموعه با یاری خداوند متعال و همت فرزندان فرهیخته همین آب و خاک و تکیه بر دانش بومی متخصصان متعهد موفق به تولید بخش عمده ای از مواد شیمیایی مورد مصرف در صنایع سبک و سنگین، معادن، پالایشگاه نفت، پتروشیمی ها و اکتشاف و تولید نفت خام در مناطق نفت خیز کشور شده است.

یقینا تلاش در جهت قطع وابستگی به واردات مواد اولیه یکی از بزرگترین اهداف این شرکت و متعاقبا ارزآوری برای کشور عزیزمان بوده و خواهد بود. این امر میسر نیست مگر با ارتقاء کیفیت محصولات.

هم اکنون مواد تولیدی این شرکت در زمینه معادن در حفاری و تولید نفت خام رقیب بزرگی برای فرآورده های وارداتی بوده است و ظرفیت این واحد جوابگوی مصرف کل کشور در این خصوص می باشد.

دست اندرکاران این مجموعه امیدوارند با عنایت الهی بتوانند سطح کیفی و کمی محصولات خود را به بالاترین درجه رسانده و روزی شاهد قطع وابستگی به واردات مواد اولیه باشند.